Lux näohooldus
Kookon vahtmaskiga näohoolduses keskendutakse lõõgastumisele ja heaolutundele.Hooldus lõõgastab näojooni,silub nahka ning varustab sidekude energiaga.
Hoolitsuse sisu: puhastamine,koorimine,kontsentraat,näo,kaela-ja dekoltee massaaz,kookon vahtmask,silmakreem,näokreem.
   
Tundliku naha hooldus

Hoolitsuse sisu:puhastamine,koorimine,seerumi imendamine,õrn näomassaaz,spetsiaalne mask tundlikule nahale,silmakreem,näokreem.
 
SOS näohooldus

Hoolitsuse sisu: puhastamine,koorimine,vastavalt näonahatüübile mask,silmakreem,nöokreem.

THALASSO HOOLDUS
Värskendav ja mõnus nahka uuendav hoolitsus annab kiireid tulemusi. On detoksilise toimega ning stimuleerib rakkude uuenemist.
Erinevate nahatüüpide vajadused saavad täidetud. Kasutusel on erinevad seerumid (kaaviari ,vitamiini, niisutava, rahustava) toimega.
Thalasso hooldus pakub nii heaoluhetki kui efektiivset näohoolitsust, kindlustades kõigi mereliste ja taimsete koostisosade kasuliku toime.
 
Pinguldav/niisutav/taastav/puhastav/värskendav/tundliku naha Thalasso hooldus
Hoolitsuse sisu:puhastamine,koorimine,aktiivainete kokteil,näo,kaela-,dekoltee massaaz,värskendav Thalasso mask,silmakreem,näokreem.
 
 
SYSTEME DERMATOLOGIQUE
Happekoorimisel põhinev nahka uuendav hoolitsusprogramm,tooted ei sisalda parabeene,parafiine,kunstlikke värviaineid,lõhnaaineid.
Hoolitsuse sisu:puhastamine,koorimine,ph-tasakaalustamine,puhastav savimask,spetsiaalkontsentraat,kollageenmask,näo,kaela-,dekoltee massaaz,silmakreem,näokreem.
 
MILLE SÄRAHOOLITSUS
Mille särahoolitsus on Maria Gallandi sampanja hoolitsus!
See annab optimaalse sära ja on kohese vananemise vastase efektiga.Kaks maski,lummav massaaz ja ülima kvaliteediga tooted,mis märkisväärselt soodustavad kortsude vähenemist ja taastavad ning pinguldavad nahka.See ekslusiivne hoolitsus on ideaalne üle 40 aastasele naisele.Tunneta 90 minutit puhast meelelist naudingut!

VALGENDAV NÄOHOOLDUS
Vananemise vastu selle kõige säravamal kujul! Valgendav hooldus on spetsiaalselt kohandatud küpse   naha nõudmisi arvestades. See tasakaalustab ebaühtlast pigmentatsiooni ja samal ajal noorendab nähtavalt nahka.
Elitec