Viru salongi - 
näohoolduste valikust leiab igaüks endale sobiva hoolduse. 
Valikus on nii klassikalisi kui ka erihooldusi. Meie salongi parteriks on professionaalse kosmeetikavaldkonna ekspert Maria Galland, kes on turul tegutsenud üle 50 aasta. Maria Galland pakub efektiivseid manuaalselt tehtavaid hooldusi, mis annavad kohese ja nähtava tulemuse.
 
SOIN DERMATOLOGIQUE uue põlvkonna kõrgekvaliteediline ja väga tõhus happehoolduste ravisari. Tulemused on kiired ja kohe nähtavad. Kõik  ooted on parabeeni, parafiini ja värvainete vabad ning dermatoloogiliselt testitud. Tooted sisaldavad saastevastast kaitsekompleksi.
 
Ebapuhta, rasuse ja aknele kalduva näonaha ravihooldus. Aitab rasu tootmist tasakaalustada ning vähendab põletike, vistrike tekkimist ning levikut. Peale hooldust on naha ebapuhtused ja rasu tootmine vähenenud, näonahk muutub klaariks, matiks ja on selge puhta jumega.
 
Pigementatsioonihäirega näonaha ravihooldus. Hooldus aitab hüperpigmentatsiooni vähendada ning näol olevaid tumedaid laike ja näonahka helestada. Hoolduses kasutatavad luksuslikud tooted on väga efektiivsed ning tulemuseks on ühtlasem ja heledam nahatoon
 
Kuperoosa ja rosaatsea näonaha ravihooldus. Spetsiaalne ravihooldus, mis aitab leevendada punetava naha probleeme. Hoolduse käigus kasutatavad tooted on väga tõhusad ning aitavad stimuleerida mikrotsirkulatsiooni ning tugevdada kapillaaride seinu. Peale hooldust on punetus ja ärritus silmnähtavalt vähenenud, nahk saab leevendatud ning uute punetuste tekkimine takistatud.

Geellaki hooldus 90 min. 38 euri
 
Elitec